Ambalajlama

Profesyonel işinde uzman paketleme görevlisi elemanlarımız evinizdeki veya ofisinizdeki tüm eşyalara gereken özeni göstererek büyük bir titizlikle paketleme yapar.

Eşyanıza verdiğimiz önemi, kullandığımız kaliteli ambalaj malzemelerinden ve eğitimli personelimizin özel paketleme tekniğinden anlayabilirsiniz.
Paketlemede, eşyanın cinsine, özelliğine ve boyutlarına göre muhtelif ebatlarda karton kutular, bol miktarda kraft kâğıt, havalı naylon, palet streç, temiz battaniye ve ince naylon kullanılmaktadır. Özel eşyalarınız, hassas elektronik eşyalarınız veya paha biçilemez sanat eserleriniz, antikalarınız büyük bir özenle 3 veya 4 kat ambalajlanır.
Taşıma esnasında her türlü paketleme - nakliye - varis yerindeki gümrük işlemleri, eve teslimi ve evde kolilerin açılması mobilyaların yerleştirilmesi, demonte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri büyük bir dikkatle yapılmaktadır.
Her ekipte bir montaj elemanı mutlaka bulunur. ‘Montaj elemanı’ gardırop, eşya dolabı, vestiyer, büfe, masa, karyola gibi sökülmeden taşınmazları demonte ederek yerinde montelemek üzerine eğitimlidir.

KULLANDIĞIMIZ AMBALAJ MALZEMELERİ
Kullandığımız ambalaj malzemeleri, evinize ambalajında gelir. Ve ambalajı evinizde açılır. İlk defa kullanılan temiz hijyenik yeni malzemelerdir.

**Kırılacak hassas eşyalar için mukavemeti yüksek karton kutular, mukavva fıçılar 
**Resimler ve aynalar için özel olarak hazırlanmış kartonlar ve kutular,
**Kıyafetler için askılı kutular veya portatif elbise dolabı 
**Televizyon, müzik setleri, gibi elektronik ve beyaz eşyalar için büyük baloncuklu havalı naylon + mukavva ile takviye edilip, son kat olarak streçleme yapılır.
**Mobilya için büyük havalı naylon, kraft kâğıt + büyük parçalar mukavva ile kartonladıktan sonra streçle sıkıştırılır.
**Kumaş döşemeli tüm eşyaların tamamı temiz ilk defa kullanılacak naylon ile ambalajlanır
** Evinizin en önemli eşyaları olan dekor aksesuarlar komple yumuşak baloncuklu havalı naylon ile sarıldıktan sonra mukavva kolilerle paketlenir.
**Mutfak eşyalarınız temiz beyaz kâğıt ve balonlu naylon ile paketlenir.
**Piyano, Gripin baloncuklu havalı naylon + kraft kâğıt + mukavva ile korunacak şekilde ambalajlanır

TOP