Kalite Politikamız

*Çamoğlu nakliyat’ta verilen hizmet sadece eşyanın taşınması ile sınırlı değildir. Yurt içi veya yurt dışı nakliye, eşya depolama ile ilgili olarak her konuda müşteriyi yönlendirmek, bilgilendirmek, çözüm üretmek ve müşterisinin sorunlarına sahip çıkmak verilen hizmetin kapsamındadır. Müşteri memnuniyetinin ölçülmesi ve müşteri beklentilerinin değerlendirilmesi geleceğe donuk iyileştirmeler için kaynak kabul edilir.

*Firmamız Çamoglu Uluslararası Evden Eve Nakliyat ve tic. ltd.ti. T.C. Türk Patent Enstitüsünün vermiş olduğu Marka Tescil belgesi ile de Tescilli bir marka olup, Ulaştırma Bakanlığı onaylı C3yetki belgesi ve yine Ulaştırma bakanlığı onaylı Uluslar arası dolaşım izin belgesi olan CEMT belgeleriyle kaliteli hizmet anlayışını bununla da kanıtlamıştır.

*Camoglu nakliyat müşterisinin eşyasını, istediği yere, istediği zamanda ulaştırabilmesi için en uygun kara, hava, deniz. Nakliye modlarını ve imkânlarını kullanır kalite ve fiyat bakımından en uygun olanını müşterisine sunar.

*Camoglu Uluslar arası evden eve nakliyat, parsiyel (grupaj) taşımalarda müşterisinin eşyasını zamanında teslim alır, gerekirse depolar en uygun taşımacılık kombinasyonunu seçer ve müşterisinin eşyasını zamanında eksiksiz ve sağlam olarak teslim eder.

*Camoglu Nakliyat tasıma eşyaların taşınması esnasında hasar oluştuktan sonra bunu düzeltmek yerine, bu hasar oluşmadan gerekli tedbirlerini alır hasar oluşmasını engeller. Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için islerinde sürekli iyileştirme yapar.

*Camoglu nakliyat çalıştırdığı personele önem verir rastgele isçi çalıştırmaz, yetişmiş konusunda uzman, müşterisine saygılı, seviyeli ve kadrolu eleman çalıştırır.

*Camoglu nakliyat elemanlarının şirketlerinden güven ve gurur duymaları için gerekli önlemlerini alır ve öncelikle eğitim amalci olmak üzere gerekli kaynakları sağlar.

*Çağın getirdiği yenilikleri takip eder, uygular, gelişen teknolojiyle uyum içinde olur.

TOP