Havayolu Eşya Taşıma

Türkiye’nin tüm şehirlerinden tüm dünya’ya hava kargo taşımacılığını en hızlı ve en uygun bedelle biz yapıyoruz. Tüm acil kargo taşımalarınızda 1 kg. dam 1000. kg a kadar bir gün önce bildirilmesi kaydıyla dünyanın en uzak bölgesine 3 iş gününde teslimat yapıyoruz göndereceğiniz eşyanın niteliği ne olursa olsun, numune ürün, hediyelik eşya fuar malzemesi, zati eşya, uçakta yanınızda taşıyamayacağınız fazla eşyalarınız hepsini taşıyoruz. Özellikle İngiltere Türkiye - Türkiye İngiltere hava kargoda bize danışmadan karar vermeyin.
Hava yolu taşımacılığı pahalı bir taşımacılık olmasına rağmen güvenli ve hızlı olması acısından acil taşımalarda her zaman müşteri desteğini alarak yerini korumuştur ve günümüz koşullarında daha hızlı bir tasıma sekli yoktur.

Firmamız hava yolu taşımacılığında da Dünyadaki çeşitli firmalarla çözüm ortaklığı yaparak siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamıştır. Dünyanın her noktasına Uluslararası ithalat - ihracat ve evden eve nakliye konusunda hizmet veren firmamız baslıca çalıştığı ülkeler AMERIKA, AVRUPA, ASYA, ORTADOGU, UZAK DOGU ve GÜNEY AFRIKA ülkelerinin her noktasına hava kargo taşımacılığı konusunda hizmet vermektedir.

Dünyanın en uzak bölgesine en geç 5 is gününde teslimat yapıyoruz. Dünyanın havalimanı bulunan her şehrine, en hızlı en güvenli ve en ekonomik hava kargo nakliyat gönderilerinizde sizlere hizmet vermek için siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.
Hava kargo hizmetimiz Ankara ve İstanbul hava limanlarında olup dünyanın her yerine havaalanı teslim veya adrese teslim hizmetini veriyoruz. Ayrıca en uygun havayolu ile eşya taşıma firmamız aracılığıyla yapılmaktadır. Bizimle çalışan müşterilerimiz hiç bir zaman hayal kırıklığı yaşamaz bize ödediğiniz bedel boşa gitmeyecektir.

TOP