Kıbrısa eşya taşıma

Türkiye’den Kıbrıs'a eşya taşımak bizim işimiz; değerli müşterilerimiz KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ ülkemize çok yakın bir Ülke hatta Türkiyemizin bir parçası olmasına rağmen uygulanan prosedürler uluslararası nakliyat prosedürleri olduğu için Kıbrıs’a eşya taşıma işi biraz zahmetli , masraflı ve Uluslararası ev eşyası taşıma belgesi olan C3 yetki belgeli nakliye firmalarının yapabileceği  bir iştir. Kısacası her nakliyecinin yapabileceği bir taşıma işi değildir Bazı kişiler veya gayri ciddi nakliye firmaları veya hiç nakliye ile alakası olmayıp rant elde etmek amacıyla nakliye firması imajı vererek, internet ortamında çeşitli reklam ve yazılar yazarak sanki Kıbrıs’a eşya taşıyabiliyormuş gibi aldatmaca söylemlerde bulunmaktadırlar. Eşyalarınızı Teslim edeceğiniz nakliye firmasını iyi araştırıp gerçek anlamda Öz mal araçlarıyla C3 Yetki belgeli firmaları tercih etmenizi tavsiye edebiliriz

 

TÜRKİYE’DEN KIBRIS’A / KIBRIS’TAN TÜRKİYE’YE EV EŞYASI TAŞIMA

Türkiye’nin bütün illerinden Kıbrıs’ın her noktasına, KIBRIS’ IN her noktasından, TÜRKİYE’NİN bütün illerine evden eve ev eşyası ve ofis eşyası taşımacılığı konusunda yılların vermiş olduğu deneyimle en rahat taşınma şekillerini sizlere sunuyoruz. Eşyalarınızı taşırken bütün sağlık önlemlerini alıyoruz. Hem çalışanlarımız hem araçlarımız özel olarak dezenfekte edilmektedir

Ev eşyalarınızın yanında can dostlarınızı da yanınızda götürebilme imkanı sunuyoruz. Evcil hayvanlarınızı aracımızda,sizlerle beraber seyahat koltuğunda konforlu ve güvenli bir şekilde Kıbrıs ‘a kadar gelebilmektedir.

Kıbrıstan Türkiyeye evden eve eşya taşıma yapılırken

Uluslararası Eşya taşıma sırasında dikkat edilmesi gereken hususlar :
  • Seçmiş olduğunuz firma C3 yetki belgesine sahip olmalıdır. Kaliteli firmaların ismini taklit ederek yetki belgesiz korsan olarak çalışan çok sayıda kişiler vardır. Bunlara dikkat edilmesi gerekmektedir.
  • Evden eve taşımacılık konusunda söylemek istediğimiz ilk şey telefon görüşmelerinde yapılan anlaşmaların ve verilen fiyatların çok sağlıklı olmayacağıdır.
  • Kıbrısa eşya taşıma konusunda Korsan taşımacılar genellikle kaliteli taşıma yapan firmalar gibi hizmetlerini anlatırlar, sizinle bağlantı yapabilmek için çok uygun fiyat verirler sakın inanmayın. mutlaka ve mutlaka bir sorun yaşayacaksınız.
  • Siz iyi bir firma ile eşyalarınızı taşıtacağınızı düşünürken bu ve buna benzer hiç beklemediğiniz sorunlarla karşılaşıp hem eşyalarınız aşırı derecede zarar görüp, daha fazla bedeller ödemek zorunda bırakılıyorsunuz.

  (K. KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ NE) birilerinin ciddi anlamda ev eşyası nakliyesi yapması gereklidir Bu noktada firmamız Çamoğlu Nakliyat Ltd Şti. Sizin yanınızda olacaktır. Biz varkenK.KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİNE ev  eşyası taşıtma konusunda endişeniz kalmasın.

TOP