Piyano Taşıma

Piyano maliyeti yüksek her evde olamayacak kadar değerli bazı özel evlerde bulunabilecek nadir eşyalardan biridir. Normal ev eşyalarına göre daha dikkatli ve fazla titizlik ile yapılması gereken piyano taşıma hizmetini, Son günlerde hemen hemen her nakliye şirketlerinin ilanlarında, piyano da taşıdıklarına dair ibarelere rastlıyoruz. Birçoğu bunu sadece formalite olsun diye yazıyor. İş uygulamaya gelince bu işin sanıldığı gibi kolay olmadığını anlayıp eşya sahibini mağdur ediyorlar. Veya bu işin tekniğini bilmeden bilinçsizce taşımaya çalışıyorlar. Böyle olunca da, işin uzmanı ehil kişilerin taşımadığı piyanolarda, mobilya hasarları bir yana, döküm şase kırılmalarına, tel kopmalarına hatta rezonans tahtası çatlaklarına dahi rastlanmaktadır. Bu gibi ciddi sorunlar yaşamamanız için, pek çok taşıma işini sorunsuz gerçekleştiren ve uluslararası standartlarda hizmet veren firmamız,  bilgili ve tecrübeli elemanları, özel elleçleme materyalleriyle müşterilerine bu hizmeti severek  vermektedir. 

Piyano, sahibi için sadece maddi olarak değil, manevi olarak da çok fazla önem arz eden müzik aletlerinden birisidir. Ağır bir müzik aleti olup, çok narindir. Taşınma sırasında meydana gelecek olan en ufak çizik, ezik veya bu tip benzeri olaylar geri dönüşü zor olacak maddi ve manevi kayıplara sebep olacaktır. 
Bunun bilincinde olan  Firmamız Çamoglu  Uluslararası Nakliyat, konusunda uzman elemanlarıyla piyano nakliyesinde en önemli unsurun dikkat, tecrübe ve  güven olduğunu bilmektedir. 

Para Kasası Taşıma

Para kasaları. Atm cihazları, güç kaynakları, matbaa makineleri, hastane cihazları monten kesityazar cihazı gibi eşyalar maliyeti çok yüksek hacmine göre çok ağır ve oldukça hassas tutacak yeri olmayan kütle eşyalar olduğu için taşıma esnasında çok fazla özen gösterilmesi gerekir. Bu tür eşyalar genellikle bina içlerinde olduklarından forklift veya vinç gibi iş makineleri kullanarak taşınması mümkün olmadığından bazı teknikler kullanılarak çeşitli aparat ve materyallerle insan gücüne dayalı olarak taşınabilmektedir. Bu işi yapacak insanların çok ehil, dengeli ve akıllı olması çok önemlidir. Bu tip eşyaların olası muhtemel kazalarda sonuç çok vahim olabiliyor. Firmamız bunun bilincinde olup, bu konuda yetişmiş elemanları ve ekipmanıyla Mümkün olduğunca özen göstererek gerekli tedbirlerini alarak hasarsız ve kazasız taşıma işini gerçekleştirir.

İsteğiniz doğrultusunda, belirleyeceğiniz zamanda uzman ekibimiz piyano, atm cihazı güç kaynağı para kasaları ve bu tip hacimsel olarak küçük ama ağırlık olarak büyük eşyalarınızı özel elleçleme yöntemi ve materyalleriyle ile sorunsuzca taşıyacaktır.

TOP