Ekspertiz

EKPERTİZ ve FİYATLANDIRMA

  Türkiye den Yurtdışına eşya taşıma yapacak Müşterimizle randevulaştığımız zamana riayet ederek ve tekrardan teyitleşerek Expertiz için müşterimizi ziyaret ederiz.

Bu ziyaret esnasında yurtdışına taşınacak eşyanın yoğunluğuna ve niteliğine bakarak bu taşıma işi için gerekli olacak personel sayısı, paketleme ve ambalajlama için sarf edilecek ambalaj malzemesinin tespiti mevcut eşyayı taşımak için gereken araç özellikleri vb. konularında ölçüm ve tespitler yapıp, gerekli bilgileri müşterimizle de paylaştıktan sonra Fiyatlandırma aşamasına geçilir.

Uluslararası eşya taşımacılığında sizler için maliyeti belirlemekte başvurduğumuz çeşitli kriterler bulunmaktadır;

Müşterimizle yapılan görüşmeler, yapmış olduğumuz Expertiz neticesinde belirlenen eşya hacmi, eşyanın taşınacağı zaman, teslim alınacağı - teslim edileceği bölge, güzergah gibi verilerin değerlendirilmesi sonucunda bir ücretlendirme yaparız.

Müşteri memnuniyetini öncelik kabul ederek müşterimize verebileceğimiz en kaliteli hizmet için en uygun fiyat teklifi oluşturur ve müşterimizle mutabakat sağlanması durumunda hizmet sözleşmesini karşılıklı olarak imza altına alırız.

eşya taşıma eksperi

TOP